Svorka krabicová 6x1,5-4mm2 773-606 bezšroubová hnědá WAGO
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabicové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.004 kg |
| EAN: | 4055143088671 |
| Barva: | Hnědá |
| Jmenovitý proud (A): | 32 A |
| Jmenovité napětí (V): | 400 V |
| Jmenovitý průřez: | 1,5 - 4 mm2 |
| Množství v balení: | 50 |
| Počet svěrných míst: | 6 |
| Průřez tuhého (jedno/vícedrátového) vodiče: | 1,5 - 4 mm2 |
| S ovládacími pákami: | Ne |
| Transparentní: | Ano |
| Vhodné pro masivní vodiče: | Ano |
| Vhodné pro pružné vodiče: | Ne |
| Vhodné pro vícedrátové vodiče: | Ne |
| Výrobní společnost : | WAGO-Elektro spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Přetlucká 3354/12 100 00 Praha 10 - Strašnice |
| E-mail : | info.cz@wago.com |
