Svorka krabicová 8x2,5mm2 2273-208 bezšroubová šedá WAGO
Technické parametry:
Barva: světle šedá / transparentní
Jmenovité napětí: 450 V AC
Jmenovitý proud: 24 A
Celkový počet kontaktních míst: 8
Celkový počet potenciálů: 1
Připojení: násuvné
Rozebíratelný spoj: ne
Materiály připojitelných vodičů: měď ( Cu ) / hliník ( Al )
Rozsah připojovaných vodičů: 0.5 až 2,5 mm²
Provedení připojovaných vodičů: tuhé i laněné ( s příslušnou dutinkou )
Délka odizolování vodiče: 11 mm
Hmotnost: 2,2 g
Rozměry: 18 x 16,7 x 10,4 mm
Stupeň krytí: IP20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabicové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| EAN: | 4050821027881 |
| Barva: | Bezbarvá |
| Jmenovitý proud (A): | 24 A |
| Jmenovité napětí (V): | 450 V |
| Jmenovitý průřez: | 0,5 - 2,5 mm2 |
| Množství v balení: | 50 |
| Počet svěrných míst: | 8 |
| Průřez tuhého (jedno/vícedrátového) vodiče: | 0,5 - 2,5 mm2 |
| Rozsah AWG: | 14 - 18 |
| S ovládacími pákami: | Ne |
| Transparentní: | Ano |
| Vhodné pro pružné vodiče: | Ne |
| Vhodné pro vícedrátové vodiče: | Ne |
| Výrobní společnost : | WAGO-Elektro spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Přetlucká 3354/12 100 00 Praha 10 - Strašnice |
| E-mail : | info.cz@wago.com |
