Svorkovnice Abox 025/040 KLS-2,5²/4² 5-pólová 46,6x17,8x31,5mm Spelsberg 84000401
Abox 025/040 KLS-2,52/4
5-pólů - 2.5/4 mm²
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPELSBERG |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4013902110230 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 47 mm |
| Hloubka (mm): | 18 mm |
| Výška (mm): | 31,5 mm |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Provozní teplota: | 85 - 85 °C |
| ? Způsob montáže: | Ostatní |
| Je zapotřebí uzavírací deska: | Ne |
| Jmenovité napětí (V): | 690 V |
| Jmenovitý proud In: | 41 A |
| Materiál izolačního tělesa: | Termoplast |
| Množství v balení: | 1 |
| Počet míst upnutí pro každý pól: | 1 |
| ? Počet pólů: | 5 |
| Připojitelný průřez jednodrátového vodiče: | 1,5 - 6 mm2 |
| Připojitelný průřez vícedrátového vodiče: | 1,5 - 6 mm2 |
| Technický popis zboží: | - |
| Transparentní: | Ne |
| Třída hořlavosti izolačního materiálu dle UL 94: | V2 |
| Typ el. připojení: | Závitová přípojka |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
