Svorkovnice rozbočovací HLAK 25 1/2 M2, 100A, 1pól., AL/CU, IP20, modrá, na DIN /2080137 1006512 eleman
Svorkovnice rozbočovací HLAK 25 1/2 M2, 100A, 1pól., AL/CU, IP20, modrá, na DIN /2080137.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svorkovnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.048 kg |
| EAN: | 4025221400794 |
| Šířka (mm): | 23 mm |
| Hloubka (mm): | 45 mm |
| Výška (mm): | 40 mm |
| ? Způsob montáže: | lišta DIN |
| Jmenovitý proud (A): | 100 A |
| Max. připojovací průřez: | 25 mm2 |
| Počet pólů (celkem): | 1 |
| Počet vstupů: | 2 |
| Počet výstupů: | 2 |
| Typ připojení: | šroubové |
| Vhodné pro lanové vodiče: | ano |
| Vhodné pro pevné vodiče: | ano |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Olomoucká 107 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@eleman.cz |
