Svorkovnice (věneček) malá 4pólová 4mm2 pro KU68_LK černá Kopos S-66_FB
Svorkovnice určená do rozvodných krabic s roztečí uchycení 60 mm (např. KU 68, LK apod.). Má čtyři oddělená pole pro spojení až tří vodičů do průřezu 4 mm2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabicové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.041 kg |
| EAN: | 8595057614734 |
| Šířka (mm): | 57 mm |
| Výška (mm): | 57 mm |
| Materiál: | PAf |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Jmenovité napětí (V): | 400 V |
| Samozhášivý materiál: | 30 s |
| Teplotní odolnost: | -30 - +105 |
| Tloušťka (mm): | 14 |
| Třída reakce na oheň podkladového materiálu: | A1 - F |
| Zkouška žhavou smyčkou: | 850 °C |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
