Svorkovnice (věneček) velká 5pólová 4mm2 pro KR97 černá Kopos SP-96_FB
SVORKOVNICE, určená do rozvodných krabic s roztečí uchycení 86 mm, pro napětí 500 V
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabicové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.072 kg |
| EAN: | 8595057614758 |
| Šířka (mm): | 93 mm |
| Výška (mm): | 95 mm |
| Materiál: | PA |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Jmenovité napětí (V): | 500 V |
| Norma dle:: | ČSN EN 60 670-1 |
| Samozhášivý materiál: | 30 s |
| Teplotní odolnost: | -30 - +105 |
| Tloušťka (mm): | 16 |
| Třída reakce na oheň podkladového materiálu: | A1 - F |
| Zkouška žhavou smyčkou: | 850 °C |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
