Swing®L rámeček čtyřnásobný (vodorovná i svislá montáž) 3901J-A00040 B1 jasně bílá ABB
SWING a SWING L je praktická a spolehlivá řada přístrojů firmy ABB, která je ideální jak pro rekonstrukce, tak i pro novostavby. Její velkou předností je nízká montážní hloubka přístrojů.
Varianta SWING L umožňuje spojování až pěti přístrojů jak ve vodorovné, tak i ve svislé řadě.
Technická specifikace rámečku čtyřnásobného 3901J-A00040 :
Barva: jasně bílá
Typ: Rámeček pro elektroinstalační přístroje, čtyřnásobný
Pro vodorovnou i svislou montáž
Design: Swing®L
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámečky Swing®/Swing®L od ABB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8595017203428 |
| Barva: | Jasně bílá |
| Šířka (mm): | 298 mm |
| Hloubka (mm): | 12 mm |
| Výška (mm): | 85 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 4 |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Designová řada: | Swing®L |
| Vhodné pro instalaci pod omítku: | Ano |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
