Swing®L zásuvka dvojnásobná s ochrannými kolíky, clonkami, natočenou dutinou a ochranou před přepětím 5593J-C02357 H1 hnědá ABB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky Swing®/Swing®L od ABB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595090532378 |
| Barva: | Hnědá |
| Řazení: | 2x(2P+PE) |
| Šířka (mm): | 85 mm |
| Hloubka (mm): | 51 mm |
| Výška (mm): | 109 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP40 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Designová řada: | Swing®L |
| Druh upevnění: | Upevnění šrouby |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 40 |
| Provedení: | Norma ČSN |
| S vestavěným USB napájením: | ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
