Swing®, Swing®L kryt zaslepovací 3902G-A00001 B1 jasně bílá ABB
SWING a SWING L je praktická a spolehlivá řada přístrojů firmy ABB, která je ideální jak pro rekonstrukce, tak i pro novostavby. Její velkou předností je nízká montážní hloubka přístrojů.
Varianta SWING L umožňuje spojování až pěti přístrojů jak ve vodorovné, tak i ve svislé řadě.
Technická specifikace krytu zaslepovacího 3902G-A00001 :
barva: jasně bílá
Typ: Kryt zaslepovací
Design: Swing®, Swing®L
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní prvky Swing®(L) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8595017201042 |
| Barva: | Jasně bílá |
| Šířka (mm): | 71 mm |
| Hloubka (mm): | 12,4 mm |
| Výška (mm): | 70,5 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Typ materiálu: | Ostatní |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Designová řada: | Swing®, Swing®L |
| Druh upevnění: | Upevnění svorkou |
| Provedení: | Zaslepovací kryt |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
