Swing® kryt stmívače s otočným ovládáním 3294G-A00125 C1 krémová ABB
SWING a SWING L je praktická a spolehlivá řada přístrojů firmy ABB, která je ideální jak pro rekonstrukce, tak i pro novostavby. Její velkou předností je nízká montážní hloubka přístrojů.
Varianta SWING L umožňuje spojování až pěti přístrojů jak ve vodorovné, tak i ve svislé řadě.
Technická specifikace krytu stmívače s otočným ovládáním 3294G-A00125 :
barva: krémová
Typ: Kryt stmívače s otočným ovládáním
S upevňovací maticí.
S dvěma druhy knoflíků – pro 6514-0-0111 a ostatní přístroje.
Osvětlení krytu doutnavkou nelze použít.
Design: Swing®, Swing®L
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stmívače a snímače pohybu Swing® / Swing®L od ABB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595017227684 |
| Barva: | krémová |
| Šířka (mm): | 62,8 mm |
| Hloubka (mm): | 20,1 mm |
| Výška (mm): | 62,8 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Typ materiálu: | Ostatní |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Designová řada: | swing |
| Druh upevnění: | Upevnění svorkou |
| Provedení: | Otočný knoflík |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
