Swing® kryt zásuvky anténní TV+R+SAT 5011G-A00300 H1 hnědá ABB
SWING a SWING L je praktická a spolehlivá řada přístrojů firmy ABB, která je ideální jak pro rekonstrukce, tak i pro novostavby. Její velkou předností je nízká montážní hloubka přístrojů.
Varianta SWING L umožňuje spojování až pěti přístrojů jak ve vodorovné, tak i ve svislé řadě.
Technická specifikace krytu zásuvky anténní, s vylamovacím otvorem 5011G-A00300 :
barva: hnědá
Typ: Kryt zásuvky anténní, s vylamovacím otvorem
Pro přístroj anténní zásuvky řazení TV+R, TV+R+SAT.
Design: Swing®, Swing®L
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sdělovací technika Swing®(L) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8595017278129 |
| Šířka (mm): | 63 mm |
| Hloubka (mm): | 12,7 mm |
| Výška (mm): | 63 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Druh upevnění: | Upevnění šrouby |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
