Swing® kryt zásuvky komunikační přímé dvojnásobné s kovovým upevňovacím třmenem 5014G-A02018 D1 béžová ABB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sdělovací technika Swing®(L) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592624099734 |
| Barva: | Béžová |
| Šířka (mm): | 63 mm |
| Hloubka (mm): | 12,5 mm |
| Výška (mm): | 63 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Druh upevnění: | Upevnění šrouby |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
