Swing® rámeček čtyřnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž) 3901G-A00040 H1 hnědá ABB
??<div class="HTMLEDIT">
<p><strong>SWING a SWING L</strong> je praktická a spolehlivá řada přístrojů firmy<strong> ABB</strong>, která je ideální jak pro rekonstrukce, tak i pro novostavby. Její velkou předností je nízká montážní hloubka přístrojů.</p>
<p>Varianta SWING L umožňuje spojování až pěti přístrojů jak ve vodorovné, tak i ve svislé řadě.</p>
<p> </p>
<p><strong>Technická specifikace rámečku čtyřnásobného 3901G-A00040 :</strong></p>
<p> </p>
<p>Barva:<strong> hnědá</strong></p>
<p>Typ:<strong> </strong><strong>Rámeček pro elektroinstalační přístroje, čtyřnásobný</strong></p>
<p> </p>
<p>Pro vodorovnou i svislou montáž</p>
<p> </p>
<p>Design: Swing®</p>
<p> </p>
<p><strong>Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?</strong></p>
<p>Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)</p>
</div>
<p><strong>SWING a SWING L</strong> je praktická a spolehlivá řada přístrojů firmy<strong> ABB</strong>, která je ideální jak pro rekonstrukce, tak i pro novostavby. Její velkou předností je nízká montážní hloubka přístrojů.</p>
<p>Varianta SWING L umožňuje spojování až pěti přístrojů jak ve vodorovné, tak i ve svislé řadě.</p>
<p> </p>
<p><strong>Technická specifikace rámečku čtyřnásobného 3901G-A00040 :</strong></p>
<p> </p>
<p>Barva:<strong> hnědá</strong></p>
<p>Typ:<strong> </strong><strong>Rámeček pro elektroinstalační přístroje, čtyřnásobný</strong></p>
<p> </p>
<p>Pro vodorovnou i svislou montáž</p>
<p> </p>
<p>Design: Swing®</p>
<p> </p>
<p><strong>Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?</strong></p>
<p>Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)</p>
</div>
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámečky Swing®/Swing®L od ABB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595017293146 |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (mm): | 293,6 mm |
| Hloubka (mm): | 12 mm |
| Výška (mm): | 80,6 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 4 |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Designová řada: | Swing® |
| Vhodné pro instalaci pod omítku: | Ano |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
