Swing® vypínač řazení č.2 dvojpólový s průzorem 3557G-A02342 C1 krémová ABB
SWING a SWING L je praktická a spolehlivá řada přístrojů firmy ABB, která je ideální jak pro rekonstrukce, tak i pro novostavby. Její velkou předností je nízká montážní hloubka přístrojů.
Varianta SWING L umožňuje spojování až pěti přístrojů jak ve vodorovné, tak i ve svislé řadě.
Technická specifikace spínače dvojpólového s průzorem 3557G-A02342 :
barva: krémová
Typ: Spínač dvojpólový s průzorem
10 AX, 250 V AC
Vestavná hloubka 12 mm.
Řazení: 2S
Design: Swing®, Swing®L
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače - tlačítka Swing®/ Swing®L od ABB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595017205927 |
| Barva: | krémová |
| Řazení: | č.2 |
| Šířka (mm): | 71 mm |
| Hloubka (mm): | 27 mm |
| Výška (mm): | 71 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Typ materiálu: | Ostatní |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Designová řada: | Swing® |
| Druh upevnění: | Upevnění šrouby |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 12 |
| Montážní hloubka (mm): | 12 |
| Ovládání: | Kolébka/tlačítko |
| Počet klapek: | 1 |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
