Swing® vypínač schodišťový řazení č.6 krytí IP44, šroubové svorky 3557G-A06940 H1 hnědá ABB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přístroje v krytí IP44 Swing® / Swing®L od ABB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.079 kg |
| EAN: | 8592624049845 |
| Barva: | Hnědá |
| Řazení: | č.6 |
| Šířka (mm): | 71 mm |
| Hloubka (mm): | 27 mm |
| Výška (mm): | 71 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Typ materiálu: | Ostatní |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP44 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Designová řada: | Swing® |
| Druh upevnění: | Montáž pomocí drápků a šroubů |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 12 |
| Montážní hloubka (mm): | 12 |
| Ovládání: | Kolébka/tlačítko |
| Počet klapek: | 1 |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
