Swing® vývodka kabelová 3938G-A00034 D1 béžová ABB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní prvky Swing®(L) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592624038962 |
| Šířka (mm): | 70,5 mm |
| Hloubka (mm): | 34 mm |
| Výška (mm): | 70,5 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Designová řada: | Swing® |
| Druh upevnění: | Upevnění šrouby |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
