Swing® zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem, šroubové svorky 5518G-A02349 D1 béžová ABB
SWING a SWING L je praktická a spolehlivá řada přístrojů firmy ABB, která je ideální jak pro rekonstrukce, tak i pro novostavby. Její velkou předností je nízká montážní hloubka přístrojů.
Varianta SWING L umožňuje spojování až pěti přístrojů jak ve vodorovné, tak i ve svislé řadě.
Technická specifikace zásuvky jednonásobné, s ochranným kolíkem 5518G-A02349 :
barva: béžová
Typ: Zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem
16 A, 250 V AC
Upevnění šrouby.
Šroubové svorky (pro vodiče 1,5-2,5 mm2).
Řazení: 2P+PE
Design: Swing®, Swing®L
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky Swing®/Swing®L od ABB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8595017278884 |
| Barva: | Béžová |
| Řazení: | 2P+PE |
| Šířka (mm): | 70,8 mm |
| Hloubka (mm): | 38 mm |
| Výška (mm): | 70,8 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Designová řada: | Swing® |
| Druh upevnění: | Upevnění šrouby |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 40 |
| Provedení: | Norma ČSN |
| S vestavěným USB napájením: | ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
