Tango® kryt spínače kartového s čirým průzorem a potiskem 3559A-A00700 B bílá ABB
Kryt spínače kartového s čirým průzorem a potiskem Tango® v barvě bílá od českého výrobce ABB
Kryt spínače kartového, s čirým průzorem, s potiskem 3559A-A00700 B, bílý
Pro přístroj kartového spínače
Technické parametry krytu TANGO 3559A-A00700 :
design: Tango®
barva: bílá
typ: kryt spínače kartového, s čirým průzorem a potiskem
určeno: pro přístroj spínače kartového
Co nabízí TANGO navíc :
- množství přístrojů nejen pro domovní instalaci
- variabilitu,sestavy ve vodorovném provedení až do pětirámečku a ve svislém provedení až do čtyřrámečku
- designová řada TANGO je vyrobena z kvalitních materiálů od předního českého výrobce
Vypínače a zásuvky v designu TANGO od výrobce ABB. Tuto řadu přístrojů považujeme za rodinnou a cenově přístupnou pro nejširší oblast použití
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tango® kryty spínačů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8595017270932 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 65 mm |
| Hloubka (mm): | 18,2 mm |
| Výška (mm): | 65 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva RAL: | 9003 |
| Designová řada: | tango |
| Druh upevnění: | Upevnění svorkou |
| Potisk/značení: | Bez potisku |
| Provedení: | Hotelová karta |
| S popisovým polem: | Ne |
| S výměnnou čočkou/symbolem: | ano |
| Využití: | Spínač/tlačítko |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
