Tango® kryt spínače žaluziového dělený s potiskem 3558A-A662 H hnědá ABB
Kryt spínače dělený žaluziový s potiskem Tango® v barvě hnědá od českého výrobce ABB
Kryt spínače žaluziového kolébkového dělený, s potiskem 3558A-A662 H, hnědý
Pro přístroj žaluziového ovládače
Technické parametry krytu TANGO 3558A-A662 :
design: Tango®
barva: hnědá
typ: kryt spínače žaluziového kolébkového dělený, s potiskem
určeno: pro přístroj spínače žaluziového
Kryt spínače se dodává s přídržnou deskou pro upevnění k přístroji spínače.
Co nabízí TANGO navíc :
- množství přístrojů nejen pro domovní instalaci
- variabilitu,sestavy ve vodorovném provedení až do pětirámečku a ve svislém provedení až do čtyřrámečku
- designová řada TANGO je vyrobena z kvalitních materiálů od předního českého výrobce
Vypínače a zásuvky v designu TANGO v hnědé barvě od výrobce ABB. Hnědá barva je novinkou v této řadě přístrojů,kterou považujeme za rodinnou a cenově přístupnou pro nejširší oblast použití
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tango® kryty spínačů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592624043331 |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (mm): | 65 mm |
| Hloubka (mm): | 26 mm |
| Výška (mm): | 65,3 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Designová řada: | tango |
| Druh upevnění: | Upevnění svorkou |
| Potisk/značení: | Symbol "šipky" |
| Provedení: | Dvoudílná kolébka |
| S popisovým polem: | Ne |
| S výměnnou čočkou/symbolem: | ano |
| Využití: | Žaluzie |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
