Tango® sporáková kombinace, spínač trojpólový s krytem a krabicí 3425A-0344 C slonová kost ABB
Spínač trojpólový páčkový zapuštěný - sporáková kombinace 3425A-0344 C, slonová kost :
Technické parametry sporákové kombinace - trojpólového spínače 3425A-0344 :
design: Tango®
barva: slonová kost
typ: spínač trojpólový páčkový zapuštěný s instalační krabicí, s upevňovací sponou a propojovacími svorkami N a PE
Stupeň krytí: IP 20
16 A, 400 V AC
Upevnění šrouby; šroubové svorky (pro vodiče 1-2,5 mm²)
Řazení: 3
Možnost upevnění do sádrokartonu
Co nabízí TANGO navíc :
- množství přístrojů nejen pro domovní instalaci
- variabilitu,sestavy ve vodorovném provedení až do pětirámečku a ve svislém provedení až do čtyřrámečku
- designová řada TANGO je vyrobena z kvalitních materiálů od předního českého výrobce
Vypínače a zásuvky v designu TANGO od výrobce ABB. Tuto řadu přístrojů považujeme za rodinnou a cenově přístupnou pro nejširší oblast použití.
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tango® sporákové kombinace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8595017260698 |
| Barva: | Slonová kost |
| Šířka (mm): | 81 mm |
| Hloubka (mm): | 82 mm |
| Výška (mm): | 105 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Designová řada: | tango |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 400 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 63 |
| Montážní hloubka (mm): | 63 |
| Sestavení: | Přístroj s kompletním krytem |
| Tlačítkový spínač: | Ne |
| Zapojení: | Spínač č.3 - třípólový |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
