Tango® zásuvka dvojnásobná s ochrannými kolíky a clonkami, šroubové svorky 5512A-2359 C slonová kost ABB
Zásuvka dvojnásobná, s ochrannými kolíky a s clonkami 5512A-2359 C, slonová kost
Technické parametry dvojzásuvky TANGO 5512A-2359 :
design: Tango®
barva: slonová kost
typ: Zásuvka dvojnásobná, s ochrannými kolíky a s clonkami
řazení : 2 x (2P + PE)
krytí : IP 40
16 A, 250 V AC
Šroubové svorky (pro vodiče 1,5 - 2,5 mm2)
Upevnění šrouby
Přístroj je určen pro montáž do elektroinstalačních krabic o vnitřním průměru 68 mm. Při montáži do sádrokartonu použijte krabice KU68 LA, KI 68 L, KPM 64 s montážním kroužkem MKU 64 (dodává Kopos Kolín).
Co nabízí TANGO navíc :
- množství přístrojů nejen pro domovní instalaci
- variabilitu,sestavy ve vodorovném provedení až do pětirámečku a ve svislém provedení až do čtyřrámečku
- designová řada TANGO je vyrobena z kvalitních materiálů od předního českého výrobce
Vypínače, zásuvky i ostatní přístroje v designu TANGO jsou základem všech designových řad od českého výrobce ABB.
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tango® zásuvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8595017260353 |
| Barva: | Slonová kost |
| Šířka (mm): | 81 mm |
| Hloubka (mm): | 37 mm |
| Výška (mm): | 105 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 2 |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Zápustná montáž |
| Designová řada: | tango |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Druh upevnění: | Montáž pomocí šroubu |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 40 |
| Přepěťová ochrana: | Ne |
| S vestavěným USB napájením: | ne |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
