Tango® zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem, ochranou před přepětím, šroubové svorky 5598A-A2349S2 kouřová šedá ABB
Zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem a s ochranou před přepětím 5598A-A2349 S2, kouřová šedá
Technické parametry jednozásuvky TANGO 5598A-A2349 :
design: Tango®
barva: kouřová šedá
typ: Zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem a s ochranou před přepětím
řazení : 2P + PE
16 A, 250 V AC
Optická signalizace poruchy
Šroubové svorky (pro vodiče 1,5 - 2,5 mm2)
Upevnění šrouby
Co nabízí TANGO navíc :
- množství přístrojů nejen pro domovní instalaci
- variabilitu,sestavy ve vodorovném provedení až do pětirámečku a ve svislém provedení až do čtyřrámečku
- designová řada TANGO je vyrobena z kvalitních materiálů od předního českého výrobce
Vypínače,zásuvky i ostatní přístroje v designu TANGO jsou základem všech designových řad od českého výrobce ABB.
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tango® zásuvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8595090530923 |
| Barva: | kouřová šedá |
| Šířka (mm): | 70,8 mm |
| Hloubka (mm): | 47,8 mm |
| Výška (mm): | 70,8 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 1 |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Zápustná montáž |
| Designová řada: | tango |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Druh upevnění: | Montáž pomocí šroubu |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 40 |
| Přepěťová ochrana: | ano |
| S vestavěným USB napájením: | ne |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
