Time® Arbo rámeček dvojnásobný vodorovný 3901F-A50120 51J olše ABB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Time®, Time Arbo® rámečky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.049 kg |
| EAN: | 8592624095255 |
| Barva: | Olše |
| Šířka (mm): | 158,5 mm |
| Hloubka (mm): | 9,1 mm |
| Výška (mm): | 91,5 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Počet pozic: | 2 |
| Směr montáže: | Vodorovný |
| Povrchová úprava: | Lakované |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Vhodné pro instalaci pod omítku: | Ano |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
