Schodišťový spínač TL.
Schodišťový spínač se STOP a alarmem
• Jmenovitý trvalý proud 16 A AC
• Spínací schopnost 4000 VA / AC1
• Plynule nastavitelný časový rozsah 0,5–15 min
• Průřez připojovaných vodičů 1 x 4 mm2,2 x 2,5 mm2
Typ TLE – s funkcí alarmu, bez možnosti jejího vypnutí
Schodišťový spínač se STOP a alarmem
• Jmenovitý trvalý proud 16 A AC
• Spínací schopnost 4000 VA / AC1
• Plynule nastavitelný časový rozsah 0,5–15 min
• Průřez připojovaných vodičů 1 x 4 mm2,2 x 2,5 mm2
Typ TLE – s funkcí alarmu, bez možnosti jejího vypnutí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EATON (Moeller) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 4015081011698 |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230V |
| Použití: | schodišťový spínač |
| Spínaná zátěž (W): | 4000 W |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
