TLK schodišťový spínač se STOP a alarmem se vstupem pro centrální ovládání
Schodišťový spínač TL.
Schodišťový spínač se STOP a alarmem se vstupem pro centrální
ovládání, odolné výpadku napětí.
• Jmenovitý trvalý proud 16 A AC
• Spínací schopnost 4000 VA / AC1
• Plynule nastavitelný časový rozsah 0,5–15 min
• Průřez připojovaných vodičů 1 x 4 mm2,2 x 2,5 mm2
• Typ TLK – s funkcí alarmu, s možností jejího vypnutí
Schodišťový spínač se STOP a alarmem se vstupem pro centrální
ovládání, odolné výpadku napětí.
• Jmenovitý trvalý proud 16 A AC
• Spínací schopnost 4000 VA / AC1
• Plynule nastavitelný časový rozsah 0,5–15 min
• Průřez připojovaných vodičů 1 x 4 mm2,2 x 2,5 mm2
• Typ TLK – s funkcí alarmu, s možností jejího vypnutí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EATON (Moeller) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 4015081011711 |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230V |
| Použití: | schodišťový spínač |
| Spínaná zátěž (W): | 4000 W |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
