Topné těleso 6kW 3x230V délka 428mm typ 1401190050
Topné těleso pro přímý ohřev vody 6kW 3x230V o délce 428mm se závitem M 48x2 od českého výrobce
Topné těleso určené pro přímý ohřev vody v bojlerech, elektrokotlích a dalších podobných zařízeních - materiál topných tyčí : měď pocínovaná - materiál příruby : mosaz - závit : M 48x2 - elektrické zapojení : jednofázově 230V každé těleso nebo třífázově 3x400V se zapojením do hvězdy Y - těleso se skládá ze tří topných větví tvaru "U" upevněných v šestihranné hlavici OK 65 se závitem M 48x2 - krytí IP54. Těleso je určeno pro přímý ohřev vody a podobných kapalin s přípustným provozním tlakem max. 1,0 MPa. Během provozu musí být neustále ponořeno až po hlavici. V případě, že v místě použití topných těles dochází k nadměrnému nárůstu usazenin na plášti topných větví, doporučujeme pro zvýšení životnosti zajistit odpovídající úpravu vody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Topná tělesa pro přímý ohřev vody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Délka (mm): | 428 mm |
| Napětí (V): | 3x230 V |
| Příkon (W): | 6000 W |
| Závit: | M48x2 |
| Výrobní společnost : | Backer ELTOP s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Miřetice 32 539 55 Miřetice |
| E-mail : | obchod@backer-eltop.cz |
