Trubice zářivková 4W/640 neutrální bílá patice T5 délka 136mm svítivost 120lm 6000K NBB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | T5 - patice G5, zářivkové trubice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.041 kg |
| EAN: | 4014501002209 |
| Barva světla (K): | 6000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 4 W |
| Svítivost (lumen): | 120 lumen |
| Výrobní společnost : | NBB Bohemia s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Sídliště 693 407 22 Benešov nad Ploučnicí Česká republika |
| E-mail : | hotmail@nbb.cz |
