Trubice zářivková 13W/840 T5 580lm 4000K neutrální bílá 517mm PATRON 05714
Zářivková trubice 13W/840 neutrální bílá 4000K, délka trubice 517mm, patice G5
Technické parametry:
Napětí: 220-240V AC
Patice: G5
Příkon: 13 W
Teplota chromatičnosti: 4000 °K
Barva světla: neutrální bílá
Světelný tok: 580 lm
Podání barev CRI: >80Ra
Úhel vyzařování: 240°
Stmívatelné: ne
Hmotnost: 52 g
Rozměry: pr.16 x 517 mm
Energetická třída: G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | T5 - patice G5, zářivkové trubice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 5941029897248 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Délka (mm): | 517 mm |
| Energetická třída: | G |
| Patice: | G5 |
| Příkon (W): | 13 W |
| Svítivost (lumen): | 580 lumen |
| Výrobní společnost : | PATRON |
|---|---|
| E-mail : | info@patronbulbs.com |
