Trubice zářivková 13W/865 studená bílá patice T5 délka 53cm 740lm 6500K TL Mini Philips 928001505440
TL Mini 13W / 54-765
Doplňkové parametry
| Kategorie: | T5 - patice G5, zářivkové trubice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8711500716712 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva světla (K): | 6500 K |
| Délka (mm): | 531 mm |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/423499 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | G5 |
| Průměr (mm): | 16 mm |
| Příkon (W): | 13 W |
| Svítivost (lumen): | 740 lumen |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
