Trubice zářivková 18W/950 MASTER TL-D 90 DE LUXE T8 neutrální bílá 5300K Philips 928043595081
Přirozené barevné podání Tyto zářivky TL-D poskytují bohaté, syté a vysoce kvalitní přirozené světlo.Jsou proto vhodné pro použití v oblastech s vysokými nároky na rozlišení barev: prostory první pomoci a ošetřovny v nemocnicích, tiskárny, klenotnictví, zubní ordinace, kadeřnictví, muzea a obchody.
Technické údaje:
- příkon : 18W
- barevné podání světla : 950
- teplota chromatičnosti: 5300 K
- délka : 590 mm
- světelná účinnost trubice: 63 lm/W
- trubice : T8
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 5000 Kelvin - denní bílá - daylight |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8711500888433 |
| Šířka (mm): | 28 mm |
| Hloubka (mm): | 28 mm |
| Barva světla (K): | 5200 K |
| Délka (mm): | 604 mm |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/423520 |
| Příkon (W): | 18 W |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
