Třípásmové zářivky série COLOURLUX plus mají velmi dobrou reprodukci barev. Odpovídají požadavkům na osvětlení pracovních míst a bývají mnohostranně použity v průmyslu, řemeslných dílnách, obchodech, veřejných službách, kancelářích a privátních oblastech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | trubice kruhového tvaru T5, T9C |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8595209911452 |
| Barva světla (K): | 6000 K |
| EPREL: | lightsources/668091 |
| Příkon (W): | 22W |
| Výrobní společnost : | NBB Bohemia s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Sídliště 693 407 22 Benešov nad Ploučnicí Česká republika |
| E-mail : | hotmail@nbb.cz |
