Zářivkové trubice v provedení XL mají v zapojení s elektronickým předřadníkem střední délku životnosti >50.000 hodin, na konvenčním předřadníku 27.000 hodin, pokaždé pro cyklus 3B50.
Používány bývají tam, kde výměna zářivek je obzvlášť nákladná (nepřístupná místa a pod).
Používány bývají tam, kde výměna zářivek je obzvlášť nákladná (nepřístupná místa a pod).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | speciální-mrazuvzdorné-Bio vital |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.216 kg |
| EAN: | 4014501059760 |
| Barva: | 4000 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| EPREL: | lightsources/1586950 |
| Příkon (W): | 36W |
| Výrobní společnost : | NBB Bohemia s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Sídliště 693 407 22 Benešov nad Ploučnicí Česká republika |
| E-mail : | hotmail@nbb.cz |
