Trubice zářivková 58W/830 LT odstín teplá bílá NARVA
Zářivkové trubice LT-T8 COLOURLUX plus
Třípásmové zářivky série COLOURLUX plus mají velmi dobrou reprodukci barev. Odpovídají požadavkům na osvětlení pracovních míst a bývají nasazeny v průmyslu, řemeslných dílnách, obchodech, veřejných službách, kancelářích a privátních oblastech.
Zářivky Colourlux plus jsou dostupné k použití v různých bílých odstínech vhodných ke specifickým použitím, volba odstínu také bývá ovlivněna regionálními zvyklostmi.
Třípásmové zářivky série COLOURLUX plus mají velmi dobrou reprodukci barev. Odpovídají požadavkům na osvětlení pracovních míst a bývají nasazeny v průmyslu, řemeslných dílnách, obchodech, veřejných službách, kancelářích a privátních oblastech.
Zářivky Colourlux plus jsou dostupné k použití v různých bílých odstínech vhodných ke specifickým použitím, volba odstínu také bývá ovlivněna regionálními zvyklostmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 3000 Kelvin - teple bílá - warmwhite |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 4014501000526 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| EPREL: | lightsources/1567340 |
| Příkon (W): | 58W |
| Výrobní společnost : | NBB Bohemia s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Sídliště 693 407 22 Benešov nad Ploučnicí Česká republika |
| E-mail : | hotmail@nbb.cz |
