Trubice zářivková 58W/865 Master TL-D svítivost 5000 lumen délka 150cm 6500 Kelvin Philips
zářivková trubice MASTER TL-D Super 80 58W/865 s příkonem 58W, barvou světla 6500 Kelvin - studené denní světlo, délkou 120cm
- zářivky MASTER TL-D Super 80 nabízejí více lumenů na jeden watt a lepší barevné podání než standardní TL-D zářivky. Rovněž mají menší obsah rtuti. Zářivky lze používat ve stávajících svítidlech pro TL-D zdroje.
technické informace :
- příkon : 58,5W
- patice G13
- kód barvy : 865 - 6500 Kelvin
- světelný tok : 5000 lumen
- podání barev, teplota chromatičnosti : studené denní světlo
- měrný výkon : 90 lm/W
- index barevného podání : 80
- regulovatelné : Ano - záleží na typu svítidla
- energetická účinnost : A
- životnost maximální : 20.000 hodin provozu
- obsah rtuti : 2.0 mg
- spotřeba energie : 42 kWh - kWh/1000h
- objednací název produktu : MASTER TL-D Super 80 58W/865
- hmotnost : 0,167 kg
rozměry :
délka : 150 cm bez patic
délka : 151,4 cm s paticemi
průměr : 2,6 cm
Varování a bezpečnost
- je velmi nepravděpodobné, že by rozbití zdroje mělo jakýkoli vliv na vaše zdraví. Pokud se zdroj rozbije, vyvětrejte místnost po dobu 30 minut a odstraňte rozbité součásti, ideálně s použitím rukavic. Vložte je do uzavřeného plastového sáčku a ten zaneste do místního sběrného místa k recyklaci. Nepoužívejte vysavač.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 6000, 6500 Kelvin studená denní - cool daylight |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8711500632258 |
| Barva světla (K): | 6000 K |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/423401 |
| Příkon (W): | 58W |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
