Trubka ocelová bez závitu žárově zinkovaná 6225 ZN
Trubka ocelová,žárově zinkovaná,bez závitu
Technické údaje:
Druh:tuhá elektroinstalační ocelová trubka pro vysoké mechanické namáhání
Materiál:z ocelového pásu po svaření žárově pozinkováno ponorem, vrstva zinku 60-100 mikrometrů.
Mechanická odolnost: vysoká
Mechanická pevnost: 1250N/5cm
Teplota okolí: T -45 – 250 °C
Povrchová úprava: žárově pozinkovaná
Délka: 3,0 m
Vnější průměr trubky: 25 mm
Vnitřní průměr min.: 22,6 mm
Popis:
Trubky jsou vhodné pro mechanickou ochranu vodičů a kabelů. Trubky jsou dodávány také pro systémy se zachováním funkčnosti při požáru (viz katalog Požárně odolné systémy). Trubky se závitem jsou z jedné strany osazeny spojkou. Při použití trubek společně s vývodkami 4813/P - 4842/P a 4913 - 4942 se snižuje rozsah použití na -5 až +60 °C.
Technické údaje:
Druh:tuhá elektroinstalační ocelová trubka pro vysoké mechanické namáhání
Materiál:z ocelového pásu po svaření žárově pozinkováno ponorem, vrstva zinku 60-100 mikrometrů.
Mechanická odolnost: vysoká
Mechanická pevnost: 1250N/5cm
Teplota okolí: T -45 – 250 °C
Povrchová úprava: žárově pozinkovaná
Délka: 3,0 m
Vnější průměr trubky: 25 mm
Vnitřní průměr min.: 22,6 mm
Popis:
Trubky jsou vhodné pro mechanickou ochranu vodičů a kabelů. Trubky jsou dodávány také pro systémy se zachováním funkčnosti při požáru (viz katalog Požárně odolné systémy). Trubky se závitem jsou z jedné strany osazeny spojkou. Při použití trubek společně s vývodkami 4813/P - 4842/P a 4913 - 4942 se snižuje rozsah použití na -5 až +60 °C.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocelové - hliníkové instalační trubky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.831 kg |
| EAN: | 8595057634244 |
| Vnější průměr: | 25 mm |
| Vnitřní průměr: | 21 mm |
| Materiál: | Ocel |
| Délka (m): | 3 m |
| Mechanická odolnost: | 1250 N/5cm |
| Norma dle:: | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
