Prázdný modul Urmet 1148/59
- Barva: stříbrná
- Čtení biometrických údajů: ne
- Čtení datového média: ne
- Čtení strategického kódu: ne
- Hloubka: 40 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tlačítkové panely 1148 Urmet |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8021156051632 |
| Barva: | Stříbrná |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Hloubka (mm): | 42 mm |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Funkce: | Rezervní místo |
| Instalační technika: | Nezávisle na systému |
| Výrobní společnost : | URMET s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Větrná 102 41742 Krupka Nové Modlany |
| E-mail : | info@urmet.cz |
