Valena LIFE krytka trojnásobná černá Legrand 756032
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Valena LIFE černá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.011 kg |
| EAN: | 3414972088114 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 53,3 mm |
| Hloubka (mm): | 8,8 mm |
| Výška (mm): | 53,4 mm |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Pevnost v rázu: | IK04 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Druh upevnění: | Zaklapnutí |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Množství v balení: | 1 |
| Potisk/značení: | Žádné |
| Použití: | Spínač/tlačítko |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Provedení: | Třídílná kolébka |
| S popisovým polem: | Ne |
| S výměnnou čočkou/symbolem: | ne |
| Výrobní společnost : | LEGRAND s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 Praha 8 180 00 |
| E-mail : | technicka.podpora@legrandcs.cz |
