Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Valena LIFE černá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.068 kg |
| EAN: | 3414972087650 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 89 mm |
| Hloubka (mm): | 44,8 mm |
| Výška (mm): | 89 mm |
| Materiál: | Plast |
| Směr montáže: | Horizontální a vertikální |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP2X |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž: | Krabice pro montáž na omítku |
| Počet jednotek: | 1 |
| Počet modulů: | 1 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | LEGRAND s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 Praha 8 180 00 |
| E-mail : | technicka.podpora@legrandcs.cz |
