Valena LIFE termostat pokojový pro podlahové topení černý Legrand 756334
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Valena LIFE černá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.276 kg |
| EAN: | 3414972053518 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 75 mm |
| Hloubka (mm): | 47 mm |
| Výška (mm): | 75 mm |
| Krytí (IP): | IP40 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Množství v balení: | 1 |
| Počet modulů: | 2 |
| Výrobní společnost : | LEGRAND s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 Praha 8 180 00 |
| E-mail : | technicka.podpora@legrandcs.cz |
