Valena LIFE tlačítko dvojité s přepínacím kontaktem NO-NC černé Legrand 756318
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Valena LIFE černá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.084 kg |
| EAN: | 3414972240420 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Pevnost v rázu: | IK04 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Druh ovládání: | Kolébka |
| Druh připojení: | Zástrčková svorka |
| Druh upevnění: | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Hloubka přístroje: | 37,2 mm |
| Jmenovitý proud (A): | 6 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Kontakt zpětného hlášení: | Ne |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 40 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž: | Základní prvek s centrální krycí deskou |
| Počet modulů: | 2 |
| Počet ovládacích kolébek: | 2 |
| ? Počet pólů: | 4 |
| Počet rozpínacích kontaktů: | 2 |
| Počet spínacích kontaktů: | 2 |
| Potisk/značení: | Bez |
| Povrchová ochrana: | Lakované |
| Provedení: | Samostatné tlačítko |
| S osvětlením: | Ne |
| Se signalizační žárovkou: | Ne |
| Šířka přístroje: | 74,7 mm |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Výška přístroje: | 74,7 mm |
| Výrobní společnost : | LEGRAND s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 Praha 8 180 00 |
| E-mail : | technicka.podpora@legrandcs.cz |
