Valena LIFE tlačítko ovládání žaluzií s blokováním černé Legrand 756330
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Valena LIFE černá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 3414972240833 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Druh ovládání: | Kolébka |
| Druh připojení: | Zástrčková svorka |
| Druh upevnění: | Upevnění se šroubem |
| Hloubka přístroje: | 37,7 mm |
| Jmenovitý proud (A): | 6 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž: | Ostatní |
| Montážní hloubka (mm): | 27,2 |
| ? Počet pólů: | 1 |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Povrchová ochrana: | Lakované |
| Provedení: | Spínač 1pólový |
| S elektronickou obsluhou: | Ne |
| Šířka přístroje: | 74,7 mm |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ano |
| Transparentní: | Ne |
| Výška přístroje: | 74,7 mm |
| Výrobní společnost : | LEGRAND s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 Praha 8 180 00 |
| E-mail : | technicka.podpora@legrandcs.cz |
