Valena LIFE zásuvka s přepěťovou ochranou třídy D černá Legrand S756380
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Valena LIFE černá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3480829547363 |
| Barva: | Černá |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP2X |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Druh připojení: | Zástrčková svorka |
| Druh upevnění: | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Izolovaná montáž: | Ano |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Kmitočet: | 50 - 50 Hz |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Množství v balení: | 1 |
| Ochrana proudovým chráničem: | Ne |
| Počet fází: | 1 |
| Počet portů USB-C: | 0 |
| Počet USB-A portů: | 0 |
| Pro těžké podmínky podle VDE: | Ne |
| Přepěťová ochrana: | ano |
| S funkcí prosmyčkování: | Ne |
| S přístrojovou pojistkou: | Ne |
| S vestavěným reproduktorem bluetooth: | Ne |
| S vypínačem: | Ne |
| Se signalizační žárovkou: | Ano |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Uzamykatelné: | Ne |
| Vyhazovací mechanismus: | Ne |
| Výrobní společnost : | LEGRAND s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 Praha 8 180 00 |
| E-mail : | technicka.podpora@legrandcs.cz |
