Vánoční dekorační lunapark s kluzištěm a ruským kolem StarTrading 680-88
Dekorativná scenérie "LAGERVILLE" od švédského výrobce StarTrading
Detailní scenérie v podobě lunaparku s kluzištěm, atrakcemi a horskou dráhou. Hudba, 8 skladeb s možností vypnutí hudby a pohybu. Umístěte ho na skříňku nebo na stůl a získejte nádhernou vánoční atmosféru.
Technické údaje:
Barva: Multi
Barva napájecího kabelu: Černá
Barva světelného zdroje: RGB+W
Šířka/délka (cm): 54.00
Výška (cm): 36.00
Hloubka (cm): 33.00
Oblast použití: Vnitřní prostory
Počet LED žárovek: 41
Informace o baterii: 3x baterie AA nejsou součástí dodávky. Výdrž cca 48 h.
Časovač: 6 h zapnutí 18 h vypnutí, opakování
Vypínač: Integrovaný
Doba svícení (h): 5000
Celkový účinek (W): 3.60
Transformátor: 4,5 V DC 0,8 A IP20 Euro zástrčka
Proud světelného zdroje (mA): 20
Účinek světelného zdroje (W): 0.04-0.064
Napětí zdroje světla (V): 2-3.2V
Napětí: 4,5V DC
Délka napájecího kabelu (cm): 180
Specifikace napájecího kabelu: Kabel z PVC
Třídy IP: IP20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítící domky, vesničky, betlémy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7391482045591 |
| Barva: | multicolor |
| Šířka (mm): | 540 mm |
| Hloubka (mm): | 330 mm |
| Výška (mm): | 360 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla-odstín: | RGB+W |
| Napětí (V): | 230 V |
| Použití: | vnitřní |
| Příkon (W): | 41x0,04-0,064 W |
| Výrobní společnost : | STAR TRADING AB |
|---|---|
| Adresa : | STAR STREET 1 512 50 SVENLJUNGA |
| E-mail : | info@startrading.com |
