Vánoční kostel bílý, 4xLED, časovač, melodie, baterie 3xAA, Nipeko 650-00
Bílo-černý kostel na baterie. Hrací skříňka hraje příjemnou vánoční melodii. Krásna adventní dekorace pro příjemnou vánoční atmosféru.
Vánoční kostel bílý na 3xAA baterie Nipeko 650-00
Interiérový kostel bílý hrající zvonkohru po natočení klíčku, LED osvětlení zajišťuje napájení 3xAA baterie.
Dokonalá dekorace pro naladění útulné vánoční atmosféry.
technické informace:
výška: 35 cm
šířka: 25cm
hloubka: 12cm
barva: bílá
baterie: 3xAA (není součástí balení)
osvětlení: 4xLED
melodie: ANO, zvonkohra - natočení klíčkem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítící domky, vesničky, betlémy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7391482016188 |
| Šířka (mm): | 255 mm |
| Hloubka (mm): | 120 mm |
| Výška (mm): | 350 mm |
| Výrobní společnost : | STAR TRADING AB |
|---|---|
| Adresa : | STAR STREET 1 512 50 SVENLJUNGA |
| E-mail : | info@startrading.com |
