Vánoční LED dekorační anděl, vysoký 18cm, StarTrading 991-05
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční LED dekorace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7391482038135 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 130 mm |
| Hloubka (mm): | 110 mm |
| Výška (mm): | 180 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Výrobní společnost : | STAR TRADING AB |
|---|---|
| Adresa : | STAR STREET 1 512 50 SVENLJUNGA |
| E-mail : | info@startrading.com |
