Vestavné LED svítidlo pro montáž do zdi. Vhodné pro osvětlení jak interierové tak exteriorové. Zejména vhodné pro osvětlení schodišť nebo fasád. Těleso svítidla z tlakového hliníkového odlitku. Dodáváno včetně plastové montážní krabice a driveru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavná LED svítidla a osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660109749 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 140 mm |
| Výška (mm): | 51 mm |
| Krytí (IP): | 65 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Délka (mm): | 140 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 3 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 100 lumen |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
