Z-LAR32-O Přednostní relé 15-32A, 1vypínací kontakt
Přednostní relé Z-LAR
• Jednoduché přednostní spínání pro důležité spotřebiče
• Velký rozsah pracovního proudu
• Účinné zamezení zátěžových špiček (např. odstupňovaný ohřev)
• Kontakty 1 spínací, 1 rozpínací nebo 1 přepínací
• Zap. a vyp. kontakty jsou bezpotenciálové
• Jmenovitý proud 8, 16, 32 A
• Jmenovité napětí 250 V AC
• Jednoduché přednostní spínání pro důležité spotřebiče
• Velký rozsah pracovního proudu
• Účinné zamezení zátěžových špiček (např. odstupňovaný ohřev)
• Kontakty 1 spínací, 1 rozpínací nebo 1 přepínací
• Zap. a vyp. kontakty jsou bezpotenciálové
• Jmenovitý proud 8, 16, 32 A
• Jmenovité napětí 250 V AC
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EATON (Moeller) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.109 kg |
| EAN: | 4015082482589 |
| Jmenovitý proud (A): | 32 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Použití: | Odpojení zátěže |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
