Z-TN230/4S instalační relé s mechanickou předvolbou 230V, 4zapínací kontakty
Instalační relé typ Z-TN
• S mechanickou předvolbou ON / AUT / OFF
• Použití pro spínání 1fázových nebo 3fázových elektrických spotřebičů
• Jmenovitý proud do 20 A / 250 V AC
• Vhodné pro montáž do rozváděčů nebo rozvodnic
• S mechanickou předvolbou ON / AUT / OFF
• Použití pro spínání 1fázových nebo 3fázových elektrických spotřebičů
• Jmenovitý proud do 20 A / 250 V AC
• Vhodné pro montáž do rozváděčů nebo rozvodnic
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EATON (Moeller) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.263 kg |
| EAN: | 4015082655792 |
| Jmenovitý proud (A): | 20 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230V |
| Použití: | Spínání spotřebičů |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
