Kompaktní zářivka GR10q 4P 21W 2D bez integrovaného předřadníku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ŽÁROVKY |
|---|---|
| EAN: | 5994100011743 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 138 mm |
| Výška (mm): | 142 mm |
| Barva světla (K): | 3500 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 21 W |
| Svítivost (lumen): | 1375 lumen |
| Závit-patice (objímka): | GR10q |
| Životnost: | 12000 hod. |
