Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčkové, trubkové, hruškové - závit E14 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4014501006160 |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/668229 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | E14 |
| Příkon (W): | 25 W |
| Výrobní společnost : | NBB Bohemia s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Sídliště 693 407 22 Benešov nad Ploučnicí Česká republika |
| E-mail : | hotmail@nbb.cz |
